Er staan momenteel nog geen artikelen in je winkelmand

Producten

Laden...

Culinair

Laden...

Cocktails

Laden...

Cocktails

Laden...

Winkels

Laden...

Nieuw in het assortiment; Via Italia

vrijdag 24 juli 2015

Vanaf heden mogen we een nieuwe Italiaanse lijn in ons assortiment verwelkomen; Via Italia! Het is een serie waarbij uit vier regio's het meest bekende en voorkomende druivenras wordt uitgelicht en ook nog eens visueel wordt gekoppeld aan de regio op het landkaartje op het etiket. Deze druivenrassen zijn: Grillo, Pinot Grigio, Sangiovese en Montepulciano. 

De producent, Botter, is opgericht in 1928 door Carlo Botter. Vanaf de jaren 70 begint het bedrijf zich naast de groei op de eigen markt ook steeds meer bezig te houden met export. Sinds het einde van de jaren 90 staat de derde generatie Botter aan het roer van dit familiebedrijf. Liefde voor wijn staat bij hen hoog in het vaandel! 

Samenvattend is Via Italia een klassieke en elegante serie, met een informatief karakter over Italië en haar diversiteit.

Alle vier de varianten zijn €5,99 per fles en verkrijgbaar in wit en rood.

Proost!