Mitra focust op uitbreiding franchise slijterijen

14 februari 2014

Mitra wil eind 2014 het aantal franchise slijterijen met minimaal 70 winkels uitbreiden. Daarnaast richt de onderneming zich op de verdere groei van de internetverkoop. Deze stappen maken onderdeel uit van de koers die in 2012 is ingezet. Door de huidige marktomstandigheden wordt de strategie versneld doorgevoerd. Eigen winkels worden geleidelijk uitgefaseerd waarbij het winkelpersoneel de mogelijkheid wordt geboden om een franchise filiaal te starten. Dit met soepele overnamecondities en goede begeleiding. Voor medewerkers in de eigen filialen die niet over gaan in de franchise formule en hun baan verliezen, biedt Mitra outplacement aan en gaat de onderneming in overleg met de bonden en ondernemingsraad om te komen tot een sociaal plan.

Ondernemerschap

De uitbreiding van het aantal franchise vestigingen past bij het ondernemende karakter van Mitra.  Juist de franchise slijterijen laten een positieve ontwikkeling zien. Het kennen van de omgeving en daar zo goed mogelijk op inspelen, is cruciaal. Franchisenemers hebben de ruimte om het verschil te maken en dat doen ze ook.

Internetverkoop

Ter ondersteuning van de verkoop in de winkels, richt Mitra zich op de verkoop via internet. De combinatie tussen een stevig netwerk van gespecialiseerde winkels en de internetverkoop biedt klanten de juiste service en het grootste aanbod met meer dan 1.500 producten. Sinds 2012 kent Mitra een webshop www.mitra.nl waarbij de verkoop in de afgelopen maanden sterk is gestegen.

Voor vragen of nadere toelichting, kunt u telefonisch contact opnemen met het hoofdkantoor 0313-483500.  

 

Laatste Nieuwsberichten

20-04-2025

Het zijn weer Mitra Member Deal Dagen!

Van 24 t/m 26 april zijn het Mitra Member Deal Dagen! Tijdens deze drie dagen krijgen Mitra Members ...  » 
11-04-2025 Mitra Oirschot, Hans & Hans

Zie onze eigen website voor al onze proeverijen, workshops, events en nog veel mee.

Naast de landelijke website van Mitra hebben wij ook nog een eigen website met veel extra ...  » 
26-03-2025 Mitra Bennekom, Arjo van Oostenbrugge

Volg een wijncursus bij het wijninstituut in Wageningen

Ontdek de Wereld van Wijn bij Het Wijninstituut in Wageningen Het Wijninstituut in Wageningen biedt ...  » 
19-02-2025 Mitra Aalsmeer, Van Schaik

Nieuw team bij Mitra Van Schaik

Hallo, Mijn naam is Hans Nelemans. Sinds één december ben ik als filiaalmanager ...  » 
28-09-2024 Mitra St. Michielsgestel, Roger & Ingrid van der Donk

Gewijzigde tijd koopavond

Beste Klant,  Vanaf 4 oktober zijn onze openingstijden op de koopavonden van 9:00 tot 19:00 ...  » 
Bekijk alle nieuwsitems »

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Ontvang de beste aanbiedingen en drankadvies.